16 lutego 2014 r. w hali sportowej przy ZKiW Nr 1 w Pelplinie odbyły się dwa mecze koszykówki z udziałem drużyny UKS Jedynka Pelplin (kadeci '98 trenowani przez Przemysława Bielińskiego, oraz młodsza drużyna wzrastająca pod okiem Jacka Kaszowicza).

W meczu UKS Jedynka Pelplin vs Czarni Uniqa Słupsk, lepszym okazał się zespół gospodarzy, który wygrał spotkanie wynikiem punktowym 66:53 (27:9, 20:14, 6:10, 13:20). Statystyka meczu dostępna jest >>tutaj<<

Sprawozdanie z meczu, Tomasz Libiszewski: "W meczu o mistrzostwo Polski kadetów '98, UKS Jedynka Pelplin pokonała gości Czarnych ze Słupska. Dwie pierwsze kwarty wygrane przez nasz zespół 47:23 - mogło się wydawać że łatwo uporamy się z zespołem gości. Nic bardziej mylnego, dwie kolejne kwarty to przewaga gości. Nadwyżka ponad 20 punktów stopniała do 11. Jednak nasz zespół nie dał wyrwać sobie zwycięstwa i wygrał 66-53 najwięcej punktów dla naszego zespołu zdobyli: Neubert Kamil 15, Górski Kamil 13 i Julian German 11.

Skład i punkty UKS Jedynka Pelplin: Neubert 15, Górski 13, German 11, Kasprzak 10, Muntowski 10, Guz 7, Góralczyk 3, Rogaczewski 0, Otta 0."

W drugim meczu, młodsi zawodnicy UKS Jedynki Pelplin, podejmowali gości z Pruszcza Gdańskiego.