Podczas wyborów samorządowych, które odbędą się 16 listopada 2014 r., poznamy nowego Burmistrza Miasta i Gminy Pelplin. Nowym włodarzem zostanie Tadeusz Błędzki, Patryk Demski lub Dariusz Górski. Kandydatów zapytaliśmy o to dlaczego zdecydowali się na start w nadchodzących wyborach.


Tadeusz Błędzki:

"Za moją kandydaturą przemawia duże doświadczenie w pracy samorządowej i skuteczność działań. Znam dokładnie problemy i potrzeby naszych mieszkańców i będąc Burmistrzem będę miał szanse je realizować. Jestem jednak realistą i nie składam obietnic bez pokrycia. Deklaruję współpracę z każdym, któremu leży na sercu dobro gminy Pelplin."

Patryk Demski:
"Kandyduję bo mi zależy na Pelplinie, na przyszłości mojej gminy, na jej rozwoju i modernizacji. Kandyduję również dlatego, że uważam, że doszliśmy już do stanu, w którym zmiany w Pelplinie są elementem koniecznym jego spokojnej przyszłości. Kłopoty budżetowe oraz problemy dalszym rozwojem Pelplina mogą być przezwyciężone tylko przez kogoś ze świeżym spojrzeniem i odwagą w dokonywaniu zmian."

Dariusz Górski:
"Zdecydowałem się kandydować po wielu rozmowach z mieszkańcami i z troski o naszą gminę, wiem, że to trudna i wymagająca poświęcenia praca, ale jestem na nią gotowy - chciałbym służyć mieszkańcom swoją wiedzą i umiejętnościami. Zebrałem też zespół odpowiedzialnych i doświadczonych osób, które zdecydowały się wystartować w wyborach do Rady Miejskiej z założonego przez nas komitetu pod nazwą Razem w Dobrą Stronę (wśród kandydatów są osoby od wielu lat zaangażowane w pracę zarówno zawodową jak i społeczną na rzecz Gminy Pelplin). Wierzę, że wspólnie możemy zrobić wiele dobrego i spowodować, aby Gmina Pelplin wreszcie zaczęła dynamicznie się rozwijać, już wkrótce przedstawimy bardzo konkretny program, który chcielibyśmy zrealizować."

comments