30 maja 2015 r. na targowisku miejskim w Pelplinie odbył się festyn zorganizowany przez PSL z okazji dorocznego Święta Ludowego.

Już wkrótce Pelplin będzie obchodził swoje święto. W dniach 6-7 czerwca dla mieszkańców przygotowano wiele atrakcji. Zachęcamy do zapoznania się z programem!

9 maja 2015 r. odbyły się długo oczekiwane derby Pelplina pomiędzy Wierzycą Pelplin a Centrum Pelplin. Na zaproszenie Wierzycy Pelplin przedstawiamy przygotowania do meczu tego zespołu, a przy tym komentarze, treningi i emocje zawodników. To tylko część zakulisowych elementów przedstawionych na filmie. Zapraszamy do oglądania.

Stało się już tradycją, iż dawne opactwo cysterskie w Pelplinie otwiera swoje wrota i wita wszystkich zainteresowanych  podczas ogólnopolskiej Nocy Muzeów - tym razem odbyło się to 16 maja 2015 r. Wszystko, co od dwóch lat stanowi  Pomnik Historii, zachwycało nas po raz wtóry bogactwem architektury, wyposażenia oraz  niepowtarzalną atmosferą przywołując dawne czasy, kiedy gospodarowali tu szarzy mnisi.