Stan prac na 25 stycznia 2017 r.PEPCO nieustannie się rozwija i powiększa liczbę swoich sklepów zarówno w Polsce, jak i poza granicami kraju. Kolejny sklep sieci zostanie otwarty w naszym mieście. Ma to nastąpić 27 kwietnia 2017 r.

     Sklepy Pepco powstają w miastach zamieszkałych przez co najmniej 8000 mieszkańców, jednak ze szczególnym uwzględnieniem miast o liczbie mieszkańców w zakresie 10 000 – 100 000. Kierownik ds. komunikacji korporacyjnej Pepco Katarzyna Wilczewska informuje, że "Miejscowość Pelplin jest lokalizacją, w której mamy nadzieję znajdziemy wielu klientów. Format naszych sklepów jest wszędzie taki sam, jego średnia powierzchnia handlowa, to 350 m2. Naszą misją jest zapewnianie naszej Klientce (bo jest to zwykle kobieta) najłatwiejszego dostępu - czyli jesteśmy tak blisko, jak to tylko możliwe, aby mogła oszczędzić swój cenny czas. U nas łatwo znajdzie to czego szuka. Nie musi walczyć z kilometrami wieszaków☺.”

Stan prac na 25 stycznia 2017 r.     Asortyment sklepu nie powinien zaskakiwać. Będzie zbliżony do tego, co możemy znaleźć w pozostałych sklepach sieci. Sklepy PEPCO ukierunkowane są na sprzedaż odzieży i artykułów dekoracyjnych i przemysłowych w najniższych cenach. Oferta PEPCO to – w sumie 30 grup asortymentowych i około 3800 produktów. Główne grupy asortymentowe w PEPCO to odzież dziecięca, z pełnym zakresem odzieży dla dzieci w wieku 0-14 lat, odzież damska, męska, bielizna, dodatki i akcesoria odzieżowe, zabawki i artykuły papiernicze, produkty wyposażenia domu, artykuły dekoracyjne i ozdoby, tekstylia domowe itp.

     Osoby chętne do podjęcia pracy w pelplińskiej placówce Pepco, mają na to szanse. Wszelkie rekrutacje prowadzone są przez Internet. „W sklepie zatrudniamy pracowników na stanowiska kierownicze i kasjerskie, wszystkie oferty łącznie z rekrutacją w Państwa lokalizacji można znaleźć tutaj: http://www.pepco.pl/kariera/oferty-pracy/" – informuje Katarzyna Wilczewska.

     Sprawdziliśmy – obecnie prowadzone są nabory na stanowiska Kasjera-Sprzedawcy oraz Zastępcy kierownika Pepco w Pelplinie.

Stan prac na 25 stycznia 2017 r.     Zapytaliśmy także o możliwą działalność prospołeczną sieci na terenie Pelplina. Na sponsoring lokalnych wydarzeń raczej dużych szans nie ma. Jednak jeśli chodzi o działalność społeczną, sytuacja wygląda zupełnie inaczej. Jak podkreśla Katarzyna Wilczewska „Firma Pepco nie angażuje się w działania stricte sponsoringowe. W kontekście zaś działań pozabiznesowych, odpowiedzialnościowych mamy sprecyzowane obszary, które charytatywnie i wolontariacko, jako firma chcemy wspierać. Dla Pepco to dzieci oraz organizacja ich czasu wolnego są priorytetem w działaniach prospołecznych. Tworzymy swój własny projekt CSR (projekt społecznej odpowiedzialności biznesu – przyp. red)., bierzemy udział w akcjach charytatywnych i jako wolontariusze angażujemy się w akcje, których celem jest pomaganie najbardziej potrzebującym dzieciom i ich rodzinom czy opiekunom."

comments