Witaj na portalu TV-PELPLIN.PL !

Wybierz interesującą Cię kategorię Filmy / Blog / Archiwum / Forum i zapoznaj się z wydarzeniami Miasta i Gminy Pelplin!

Zobacz blisko 150 realizacji filmowych z ostatnich lat, przeczytaj informacje prasowe w sekcji blog, wyraź swoją opinię pozostawiając komentarz oraz na forum weź udział w dyskusji na temat Pelplina i jego okolic!

O stronie

Pomysł na stworzenie niniejszej strony zrodził się pod koniec 2010 roku. Do momentu uruchomienia witryny upłynęły niemalże trzy miesiące, w czasie których zostały przemyślane m.in formuła oraz szata graficzna serwisu jak również powstawały pierwsze materiały. W między czasie o swojej oddolnej, darmowej inicjatywie poinformowałem Pana Burmistrza Andrzeja Stanucha, który wyraził swoją pełną aprobatę dla powstania niniejszej strony.

Główna idea tv-pelplin opiera się na propagowaniu, przede wszystkim poprzez krótkie materiały filmowe o charakterze newsowym, wydarzeń społeczno-kulturalno-samorządowych na terenie Miasta i Gminy Pelplin. Ponadto mam nadzieję, że będzie to ciekawa forma archiwizacji pelplińskich wydarzeń, których w naszym mieście nie brakuje.

Wszystkim odwiedzającym tv-pelplin życzę mile spędzonego czasu, a osoby chętne do współpracy przy tworzeniu serwisu zapraszam do kontaktu drogą e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Pod tym adresem czekam także na wszelkiego rodzaju uwagi i komentarze.


Redakor naczelny Jakub Zieliński

tel. 694 426 162