Socatots to znane na całym świecie szkółki ogólnorozwojowe dla dzieci w wieku od 6 miesięcy do 5 lat. Swoją popularność zawdzięczają specjalnie dobranym do wieku ćwiczeniom, które maluchy wykonują wspólnie z rodzicami pod okiem wykwalifikowanego trenera.

     Zajęcia Socatots są doskonale znane na całym świecie, gdzie w ponad 800 ośrodkach systematycznie trenuje ponad 2 miliony dzieci i rodziców z 60 krajów. Rodziców przekonuje ogólnorozwojowy charakter zajęć, w których wykorzystuje się elementy piłki nożnej. Na uwagę zasługuje fakt, że ćwiczenia zostały skomponowane tak, aby mogły w nich brać udział nawet 6-miesięczne maluchy wspierane przez rodziców, a każda grupa wiekowa ma odpowiednio dostosowany program, zgodny z możliwościami i potrzebami dziewczynek i chłopców w danym wieku. W Polsce działa już ponad 170 takich ośrodków w ponad 90 miastach, a w zajęciach uczestniczy blisko 4 tysiące dzieci. W Wielkiej Brytanii każdy ośmio- i dziewięciolatek w dziecięcej drużynie londyńskiej Chelsea ma za sobą naukę w szkółce Socatots. Wśród przyjaciół Socatots są m.in. książę William, Wayne Rooney, Ronaldo, Pele, czy Michael Owen.

Obecnie zbieramy zapisy na zajęcia Socatots również w Pelplinie.

    „Aktywny udział rodziców w zajęciach ośmiela i zachęca maluchy do wykonywania ćwiczeń. Dla dzieci to doskonała zabawa w gronie rówieśników, a dzięki obecności rodziców mogą czuć się bezpiecznie. W trakcie zajęć maluchy oswajają się z piłką, obserwują też zachowania innych dzieci. W ten sposób dbamy zarówno o ich rozwój fizyczny, jak i społeczny, nabierają pewności siebie” – mówi Paweł Kwiatek, trener i manager w  oddziale Socatots w powiecie tczewskim.

    W zajęciach Socatots biorą udział dzieci od 6. miesiąca do 5. roku życia. Formuła polega na wykonywaniu przez maluchy i ich rodziców gier i ćwiczeń ze specjalnie zaprojektowanymi przyrządami. Dzięki wspólnym ćwiczeniom pogłębia się również więź między dzieckiem a rodzicem, a zabiegani na co dzień rodzice znajdą na zajęciach Socatots czas tylko dla dziecka i inspirację do kolejnych zabaw w domu.

    W Polsce Socatots działa od 2009 roku. Od tego czasu zajęcia zyskały uznanie rodziców i środowiska piłkarskiego. Szkółki współpracują z klubami piłkarskimi (m. in. Lech Poznań, Arka Gdynia czy Lechia Gdańsk) oraz regionalnymi związkami piłki nożnej. Tajemnicą sukcesu Socatots jest oferowanie klientom doskonałych zajęć dla dzieci w tak młodym wieku, które rozwijają nie tylko fizycznie, ale i społecznie.

    Zajęcia Socatots ze względu na aktywny udział rodziców odbywają się głównie w godzinach popołudniowych i w weekendy.  Piłkarskie Maluszki ćwiczą raz w tygodniu i w zależności od grupy wiekowej zajęcia trwają 40 minut w grupach do 2. roku życia, 45 min. dla dzieci starszych. Lista miast, w których prowadzone są zajęcia, dostępna jest na stronie: http://www.socatots.pl/miasta.

    Od września zajęcia Socatots prowadzone są w Tczewie, w nowej hali sportowej przy ul. Czyżykowskiej 17, a w najbliższym czasie powstaną kolejne grupy w Pelplinie. Wszyscy zainteresowani Socatots mogą zapisać się na darmowe prezentacyjne zajęcia, wypełniając formularz na stronie www.poznaj.socatots.pl, www.socatots.pl/tczew oraz www.socatots.pl/pelplin.

    Szczegółowych informacji na temat zajęć udziela Paweł Kwiatek pod nr 515 020 345.

Paweł Kwiatek - Socatots

comments