REGULAMIN TV-PELPLIN.PL

§ 1.
Regulamin określa zasady korzystania z serwisu internetowego TV-PELPLIN.PL. Serwis umożliwia użytkownikom komentowanie materiałów poprzez moduł portalu (po uprzedniej rejestracji w serwisie lub anonimowo) lub wtyczkę Facebook'a.

§ 2.
Serwis TV-PELPIN.PL jest prywatną inicjatywą obywatelską redaktora naczelnego Jakuba Zielińskiego.

§ 3.
1. Dostęp do serwisu TV-PELPLIN.PL posiadają wszyscy użytkownicy sieci Internet.

§ 4.
1. Użytkownik serwisu TV-PELPLIN.PL publikuje swoje komentarze i opinie wyłącznie na własną odpowiedzialność.
2. Właściciel serwisu nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treści zamieszczane przez użytkowników na stronach serwisu.
3. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich, mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Uprasza się o nie umieszczanie przez użytkowników serwisu TV-PELPLIN.PL treści uznanych powszechnie za niemoralne, społecznie szkodliwe  i naruszające zasady etykiety internetowej, a także propagujących przemoc i łamanie prawa. Zabronione jest ponadto umieszczanie przez użytkowników komentarzy, które obrażają inne narodowości, religie, rasy ludzkie, a także zawierają w swojej treści przekazy reklamowe oraz linki do prywatnych stron www. Treści takiego rodzaju będą usuwane z serwisu.

§ 5.
Właściciel serwisu TV-PELPLIN.PL zastrzega sobie prawo do wyłączenia stron Forum oraz możliwości komentowania artykułów bez uzasadniania przyczyn takiego działania.

§ 6.
Regulamin niniejszy obowiązuje od momentu jego opublikowania. Właściciel serwisu TV-PELPLIN.PL zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w niniejszym regulaminie. Wszelkie zmiany stają się obowiązujące w momencie ich opublikowania w serwisie TV-PELPLIN.PL.

§ 7.
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu.