fot. Komenda Powiatowa Policji w Tczewie Dzisiaj od rana kontynuowane były poszukiwania za zaginionym w ostatni weekend 16-letnim Mateuszem Jerzyną. Jak ustalili pracujący przy tej sprawie policjanci chłopak, w sobotę 08 marca, bawił się na imprezie urodzinowej w miejscowości Lignowy Szlacheckie w gminie Pelplin, gdzie ostatni raz widziany był około północy. Od tej pory ślad po nim zaginął.
fot. Komenda Powiatowa Policji w Tczewie    Od chwili zaginięcia funkcjonariusze prowadzą intensywne działania mające na celu odnalezienie nastolatka. Wczoraj do poszukiwań wykorzystano między innymi śmigłowiec policyjny z kamerą termowizyjną. Dzisiaj od rana ponad 50 policjantów z Oddziałów Prewencji z Gdańska przeczesuje teren pól i łąk w gminie Pelplin, gdzie doszło do zaginięcia.

Rysopis zaginionego Mateusza Jerzyny:

Wzrost 169cm, waga 69 kg, szczupła budowa ciała, w chwili zaginięcia ubrany był w koszulkę koloru niebieskiego w drobne pasy, niebieskie spodnie typu dżins oraz ciemne buty sportowe.

 

 fot. Komenda Powiatowa Policji w Tczewie  fot. Komenda Powiatowa Policji w Tczewie  fot. Komenda Powiatowa Policji w Tczewie


Osoby, które znają obecne miejsce pobytu Mateusza Jerzyny proszone są o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Tczewie ul. Kasprowicza 2 pod numerami telefonu 58 530-82-22, 530-81-66, 691-421-105 lub z najbliższą jednostką policji pod numerem 997.

fot. Komenda Powiatowa Policji w Tczewie
Źródło informacji: KPP w Tczewie

comments