Znakomite wyniki pelplińskich zespołów w piłkarskiej IV lidze! Wierzyca Pelplin liderem tabeli!

     6 września 2014 r. o godzinie 11:00 nasi IV-ligowi seniorzy z Centrum Pelplin walczyli o ligowe punkty we Władysławowie. Zespół MKS Władysławowo, podobnie jak Centrum jest beniaminkiem rozgrywek i przed sobotnim meczem, po 6. kolejkach zajmował 10. miejsce w tabeli. Mecz ułożył się po myśli zawodników z Pelplina, gdyż zakończył się pewnym zwycięstwem naszego zespołu 1:3.Fot. Centrum Pelplin

     Wyjazdowy mecz drużyna z Pelplina zagrała w następującym składzie: Bzowski, Herstowski, Benkowski, Wenta, Jabłoński, Smoliński (Mroziński 73), Szyszkowski (Kaizer 90+5), Wróblewski, Jurczyk (Rataj 90+5), Gońda, Doroszczuk. Bramki dla Centrum Pelplin zdobyli: Jurczyk (26 min.) i Wróblewski x2 (42 i 90+5).

     Wyśmienicie radzi sobie także Wierzyca Pelplin, która na pelplińskim obiekcie podejmowała 6 września 2014 r. gości z Gdańska (Polonia Gdańsk). Po zwycięskim meczu 3:2, Wierzyca Pelplin po rozegraniu 7. meczów z dorobkiem 17. punktów jest obecnie liderem IV ligi! Centrum Pelplin, po rozegraniu takiej samej ilości meczów, zainkasowała dotychczas 14. punktów i zajmuje 4. miejsce w tabeli.

     Tabela po pierwszej kolejce: >>kliknij tutaj<<

comments