DZIEŃ OTWARTY W ŻŁOBKU PELPLINEK

     10 czerwca (poniedziałek) w godz. 15.00 - 18.00  zapraszamy na dzień otwarty do ŻŁOBKA PELPLINEK w Pelplinie przy ul. Wybickiego 14. Celem wydarzenia jest przedstawienie wszystkim osobom zainteresowanym naszej oferty. Dla rodziców, którzy zastanawiają się nad zapisaniem dziecka do żłobka będzie to okazja do poznania sal oraz porozmawiania z zespołem pracowników.

     W programie wiele atrakcji nie tylko dla najmłodszych m.in.:
- malowanie buziek farbkami
- skręcanie balonów
- basen z kulkami
- trampolina
- tworzenie  prac plastycznych
- zabawy z chustą animacyjną
- drobny poczęstunek
- porady dotyczące rozwoju dziecka prowadzone  przez psycholożkę rozwojową dziecięcą, logopedkę, pediatrę i pielęgniarkę
oraz wiele innych.

     Żłobek PELPLINEK to miejsce stworzone z miłości do dziecka i pasji do stworzenia przyjaznego miejsca, w którym każdy maluch będzie otoczony opieką.

     Stwarzamy dzieciom przestrzeń, w której będą mogły się rozwijać i odkrywać świat pod opieką wykwalifikowanej kadry. Opiekunki w ŻŁOBKU PELPLINEK codziennie przeprowadzają zajęcia mające na celu rozwój fizyczny, społeczny, poznawczy i emocjonalny naszych maluszków. Dzieci mają zajęcia z psycholożką, logopdeką, fizykoterapetką. Prowadzimy również zajęcia z języka angielskiego, dogoterapii i capoiery. Dzieci są pod opieką pielęgniarki i pediatry. W rozwoju dzieci szczególnie ważne jest odżywianie, dlatego kładziemy nacisk na kształtowanie prawidłowych nawyków żywieniowych dzieci do 3 roku życia poprzez podawanie zdrowych posiłków.

     Żłobek powstał dzięki projektowi Klub Dziecięcy PELPLINEK" współfinansowanemu przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego realizowanemu przez NZOZ Pelmed aby pomóc rodzicom w godzeniu życia zawodowego z życiem osobistym.

     W ramach dnia otartego gwarantujemy dużo dobrej zabawy. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.

www.pelplinek.pl

comments